TEFAL FV1511E3

TEFAL FV1511E3

29.99

In stock

29.99

Hekurosje e thjeshtë me funksione praktike, hekuri Access kombinon performancë të lartë me kontrolle praktike dhe veçori të përparuara. Është një nga hekurat më të lehta me avull të Tefal. Skajet e lëmuara të tabanit të hekurosjes ofrojnë hekurosje të shpejtë me deri në 20 g / min avull të ndryshueshëm siguron rezultate të shpejta. Dozimi i avullit deri në 90 g / min mund të përballojë rrudhat e forta. Komoditeti dhe efikasiteti janë të mrekullueshëm …

SKU: 3121040062265 Categories: , , Tag:
View cart

Additional information

Fuqia e energjisë

2000W

Gjatësia e kabllos

1.9 m

Kapaciteti Rezervuarit

250 ml

Materiali Pllakës

Keramik

Anti Drip

Jo

Goditje Avulli

90gr / min