ROWENTA CF3315F0

ROWENTA CF3315F0

22.50

In stock

22.50

Rowenta  Figaro është mjet perfekt dhe i lehtë për t’u përdorur për krijimin e kaçurrelave mahnitëse që zgjasin. Një temperaturë konstante prej 200 ° C garanton rezultate të shpejta dhe të shkëlqyera, një shtresë e veçantë qeramike me turmalinë zbut flokët, duke i bërë ato më të butë dhe më të menaxhueshëm, dhe i jep shkëlqim të pabesueshëm.

SKU: 3121040063811 Categories: , Tag:
View cart

Additional information

Diametri

25mm

Fuqia e energjisë

45 W

Temperatura

200 Gradë

Koha Ngrohjes

60 Sekonda

Shpejtësi

1

Garanci

2 Vite