ROWENTA CF3242F0

ROWENTA CF3242F0

34.50

In stock

34.50

Fogaro jonike e flokëve Rowenta For Elite KERATIN & SHINE mund të krijojë kaçurrela dhe valë të parregullta me një pamje natyrale me një lëvizje të vetme të lehtë dhe të shpejtë. Sipërfaqja Keratin & Shine i jep flokëve një pamje të butë. Veprimi natyror i turmalinës, i cili zvogëlon ngarkesën statike, kontribuon në një shkëlqim të mahnitshëm. Rezultati është kaçurrela të bukura që zgjasin shumë.

SKU: 3121040065341 Categories: , Tag:
View cart

Additional information

Diametri

Konike

Fuqia e energjisë

41 W

Temperatura

120 – 200 Gradë

Koha e ngrohjes

60 Sekonda

Shpejtësi

5

Gjatësia e kabllos

1.8 m

Garanci

2 Vite